Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Satış Noktaları Foto Galeri İletişim
     
 
Firmamız 1994 yılında Sema Seramik Ltd. Şti. olarak kurulmuş olup 1995 yılına kadar bu şekilde faaliyet göstermiştir. 1995 yıllarının başında yönetim bulunduğu sektörün dışına çıkararak plastik sektöründe imalat yapma kararı almıştır. Üretiminde Kangal Temiz su borusu, atık su borusu imalatı yapan firmamız, sonrasında ünvan değişikliği yaparak Çelebiler Plastik Makine İnşaat Turz. Nak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. Şirketimiz bünyesine 2004 yıllında üretimine poşet imalatını, 2009 yılında da çam ve fidan yetiştirilmekte kullanılan saksı çeşitlerinin imalatını dahil etmiştir.

Dürüstlük ilkesi ile birlikten doğan gücün simgesi durumuna gelen firmamız öz sermayesi ile bugün Ordu Organize Sanayi bölgesinde kendisine ait 4000 m2 arsa içerisinde yaklaşık 4500 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olup 50 kişiye istihdam sağlamaktadır.
Her şirketin bir firma olabileceğini ama her firmanın bir marka olamayacağını bildiğimizden dolayı;

Sektörde Karadeniz bölgesi ve yurt içinde kendini kanıtlamış olan marka olabilme hedefine sağlıklı adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Bulunduğumuz sektörde bir çok firma ile tatlı bir rekabet içerisinde olmamıza rağmen her şeyi tadında bırakarak bir tek kalitemizi kendimize rakip gördük. Her geçen gün kalitemizi arttırmak yolunda göstermiş olduğumuz çaba ve gayretlerle artık rahat bir şekilde diyebiliyoruz ki "Tek rakibimiz kalitemiz olmuştur."

Bu günlere gelmemizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkür eder iş ve özel hayatında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
Çelebiler Plastik Yönetim Kurulu
 
BELGELERİMİZ  
ÇPS Tanıtım Videosu
Altaş TV Program Videosu
 
     
     
  Bu Program Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Tarafından Desteklenmektedir  
Temiz Su ve Atık Su Ürünleri Mavi ve Siyah Kablin Enjeksiyon Anasayfa